Konkurs "Dolina Slupi"

W dniu 05.06.2013r. odbył się Konkurs organizowany przez Pomorski Zespól Parków Krajobrazowych w Słupsku dla Gimnazjów z terenu parku i jego otuliny, który obejmował zasób wiadomości z zakresu ogólnej wiedzy o parku krajobrazowym „Dolina Słupi”, znajomość jezior położonych w parku i ich zagrożenia oraz wyróżniające je gatunki flory i fauny. Konkurs poprzedzony był warsztatami terenowymi, które odbyły się dn. 27.05.2013r. na ścieżce „Szlakiem pięciu jezior” w Jasieniu. W konkursie wzięło udział osiem szkol. Gimnazjum nr 1 reprezentowały uczennice: Karolina Sandak (IIc), Agata Mikołajczyk (If) i Aleksandra Szreder (If) pod kierunkiem nauczycielki biologii Bożeny Kaczmarek. Zwyciężczynią konkursu w kategorii indywidualnej została Aleksandra Szreder z Gimnazjum nr 1. Gratulacje!

Obrazy news??w: dsc.jpg