1,571,197 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Rekrutacja 2021/2022
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Sport
Matematyczny bank
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Procedury bezpieczeństwa - COVID 19
Oświadczenie rodzica - COVID 19
Regulamin przyznawania pomocy materialnej
Regulamin nauki zdalnej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Egzamin gimnazjalny
Newsy

W dniach 23 – 25 kwietnia 2013 r. odbyły się egzaminy gimnazjalne. Podczas egzaminu gimnazjalnego trzecioklasiści wszystkich gimnazjow w całym kraju piszą takie same testy. Następnie ich prace są kodowane, a sprawdzać je będą egzaminatorzy z okręgowych komisji egzaminacyjnych. Wyniki egzaminu uczniowie poznają w czerwcu. Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia gimnazjum.
We wtorek uczniowie pisali egzamin z wiedzy humanistycznej, w środe - z wiedzy matematyczno-przyrodniczej, a w czwartek  z języka obcego - trzeciej, ostatniej części obowiązkowego egzaminu gimnazjalnego.
Część humanistyczna składała się z dwóch cześci: pierwszej  – testu  z historii i wiedzy o spoleczeństwie (60 minut) i drugiej – język polski (90 minut). Drugiego dnia pierwsza część matematyczno przyrodnicza stanowił test z biologii, geografii, fizyki i chemii (60 minut). Po 45 minutowej przerwie uczniowie przystapili do drugiej cześci – rozwiązywania zadań z matematyki, która trwala 90 minut. Ostatniego dnia egzamin z języka obcego przeprowadzany był na dwóch poziomach. Po godzinie 9. odbył się test na poziomie podstawowym. Na rozwiązanie zadań uczniowie mieli 60 minut. Po przerwie rozpoczął się test na poziomie rozszerzonym. Trwal on 60 minut. Egzamin na poziomie rozszerzonym zdawała tylko część uczniów - tylko ci, którzy w gimnazjum kontynuują naukę danego, wybranego języka obcego rozpoczęli w szkole podstawowej. Dla uczniów z dysfunkcjami czas trwania egzaminu w każdej części byl wydłużony.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki do czerwca i życzymy powodzenia Naszym Trzecioklasistom!!!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.01