Wolontariat "Dziewczynka z zapałkami"

W dniach 25-27 stycznia 29 wolontariuszy z naszego gimnazjum (Krystian Moskwiński, Bartek Ignatowicz, Piotr Orlikowski, Dominika Cybula, Hania Szczerba, Alicja Glówczewska, Marta Pilarczyk, Klaudia Jandernal, Weronika Kotlicka, Lidia Tusk, Marlena Piankowska, Monika Kołpacka, Paulina Wiktorowska, Aleksandra Fedyszyn, Bartek Prondzyński, Michal Brzozowski, Patrycja Breska, Kasia Majkowska, Magda Reca, Szymon Światek-Brzeziński, Pawel Bukowski, Weronika Treder, Patrycja Głodowska, Dagmara Hinc, Iza Worożyńska, Oliwia Szulfer, Bartek Żmuda-Trzebiatowski, Kacper Chabowski, Ireneusz Chrzan) brało udział w kolejnej akcji organizowanej przez Fundację „Dziewczynka z zapałkami” odbywającej sie w markecie Kaufland.
Polegała ona na tzw. sprzedaży baśniowych zapałek – czyli pakowaniu przez wolontariuszy zakupów klientów marketu i rozdawaniu baśniowych zapałek, jako symbolu fundacji w zamian za wrzucone do puszki pieniądze, które przeznaczone zostaną na pomoc dzieciom z najuboższych rodzin.
Podziękowania kierujemy zarówno w stronę uczniów za duże zaangażowanie w akcję, jak i wszystkich klientów marketu, którzy wsparli akcję.

Obrazy news??w: wolo.jpg