Artykuły » Sport
Artykuły: Sport
Biegi przełajowe o puchar Dyrektora Szkoły

Wyniki klasowe (ilość punktów podzielonych przez ilość ćwiczących osób w klasie)

I m - VIIA - 10,54
XIX m - II C GIM - 1,33
XX m - II F GIM - 0,46

Obrazy newsów: przelaje.jpg

Chłopcy z SP1 Bytów Mistrzami Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych!

12.10.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w biegach sztafetowych w Miastku. Dziewczęta zajęły III miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: K.Karpińska, Z.Burnicka, A.Baran, J.Breszka, K.Wojach, K.Senger, A.Glazik, W.Labuda, N.Grodzicka, A.Landowska, J.Zaworska, W.Niklas, J.Rolbiecka.
Po zaciętej walce w kategorii chłopców  wygrał nasz zespół, chociaż na siódmej zmianie przegrywał z prowadzącym zespołem z Miastka ok. 1 min. Ostatnie trzy zmiany okazały się kluczowe i chłopcy ze znaczną przewagą ukończyli bieg na 1 miejscu. Reprezentacja chłopców w składzie: Spiczak Brzeziński A, Daszkowski K, Gospodarek J, Wolski B, Kurs M, Kwasigroch I, Parzątka Lipiński M, Rudnik T, Pawłowski J, Stachyra A, Szariak K, Treder K, Walk K, Zdrojewski B, Szach P. Drużyna chłopców awansowa na finał wojewódzki , który odbędzie się 19.10.2017r w Garczynie trzymamy kciuki.

Obrazy newsów: miastko.jpg

XXX Biegu Rodła w Pomysku Wielkim

Dnia 07.10.2017 Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie  brała aktywny udział w XXX Biegu Rodła w Pomysku Wielkim. Pomimo niesprzyjającej  aury nasi uczniowie spisali się na medal. Najlepiej wypadł Adam Spiczak Brzezińsi zajmując 3 miejsce. 7 miejsce zajęła Anna Glazik, 10 Anna Landowska i 12 Karolina Karpińska wśród biegów gimnazjalnych i klas siódmych. W roczniku młodszym  najlepiej pobiegł Dawid Cyrson zajmując 9 miejsce, 11 Maciej Coppa oraz 13 K.Zadworny. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych biegach.

Obrazy newsów: rodlo.jpg

Zawody "Cross Festival"

Dnia 23.09.2017 w Studzienicach około 25 uczniów reprezentowało SP Nr1 w zawodach w ramach Cross Festival. Najlepiej wypadła Emilia Brucka zajmując 3 miejsce, 8 miejsce Krzysztof Zadworny i Kinga Senger. Aktywnie walczyli w biegach również: Rychter A.Szarblewska, M.Klinkosz, E.Gierdalska, Z.Radtke, A.Korobowicz, M.Gawin, K.Nieżwicka, L.Baran, A.Boniecka, P.Kulaszewicz, P.Muszak, K.Kosmacińska, K.Hołowiej, O.Bigus.

Obrazy newsów: studzienice.jpg